Fixtures: Futpinheiro
Profile home
Squad
History
All-time records
Statistics
Fixtures
Fixture filter
Fixture type
All
England League Two
English Cup
Inter Cup
Friendlies
Reserve matches
Fixtures list - All
Day
Date
Time
Comp
Mat
Opposition
Result
FA
Ven
Att
Report
1
Mon 01 Apr
12:00 BST
League
1
Shorefields
2
-1 (W)
FT
H
10,800
2
Tue 02 Apr
12:00 BST
League
2
Edamski FC
3-
1
(L)
FT
A
5,995
3
Wed 03 Apr
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
3-
1
(L)
FT
A
119
3
Wed 03 Apr
12:00 BST
League Cup
-
Cd Once Piratas
3-
2
(L)
ET
A
6,378
4
Thu 04 Apr
15:00 BST
League
3
Latman FC
3
-3 (D)
FT
H
10,800
5
Fri 05 Apr
15:00 BST
League
4
Fighter FC
2-
2
(D)
FT
A
6,000
7
Sun 07 Apr
15:00 BST
League
5
United Legends
2
-2 (D)
FT
H
10,800
8
Mon 08 Apr
15:00 BST
League
6
Stal1938
1-
3
(W)
FT
A
5,500
9
Tue 09 Apr
18:00 BST
League
7
Harley Athletic
2
-1 (W)
FT
H
10,800
10
Wed 10 Apr
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
3-
0
(L)
FT
A
119
11
Thu 11 Apr
18:00 BST
League
8
The Latics
1-
0
(L)
FT
A
10,000
12
Fri 12 Apr
18:00 BST
League
9
Uckers Utd
2
-0 (W)
FT
H
10,800
14
Sun 14 Apr
18:00 BST
League
10
Duncdee Jutes 2nd
2-
2
(D)
FT
A
7,220
15
Mon 15 Apr
18:00 BST
League
11
Minor Threat
1
-2 (L)
FT
H
10,800
16
Tue 16 Apr
15:00 BST
League
12
Smethwick Albion
3-
2
(L)
FT
A
3,995
17
Wed 17 Apr
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
3-
1
(L)
FT
A
119
18
Thu 18 Apr
15:00 BST
League
13
Norfolk And Good
0
-2 (L)
FT
H
10,800
19
Fri 19 Apr
15:00 BST
League
14
Liverpool FC
2-
1
(L)
FT
A
11,234
21
Sun 21 Apr
12:00 BST
League
15
Another City
1
-2 (L)
FT
H
10,800
22
Mon 22 Apr
12:00 BST
League
16
Aquatic Funk FC
1-
1
(D)
FT
A
5,204
23
Tue 23 Apr
12:00 BST
League
17
Lancastrian Reds FC
3
-2 (W)
FT
H
10,800
24
Wed 24 Apr
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
4-
1
(L)
FT
A
119
25
Thu 25 Apr
18:00 BST
League
18
Lokomotiv Ladyboys
2-
1
(L)
FT
A
10,000
26
Fri 26 Apr
18:00 BST
League
19
Convex
1-
1
(D)
FT
A
14,897
28
Sun 28 Apr
18:00 BST
League
20
Shorefields
1-
1
(D)
FT
A
10,881
29
Mon 29 Apr
12:00 BST
League
21
Edamski FC
1
-1 (D)
FT
H
10,800
30
Tue 30 Apr
12:00 BST
League
22
Latman FC
1-
1
(D)
FT
A
7,405
31
Wed 01 May
12:00 BST
IAG Cup
-
Asphalt Legends
2
-1 (W)
FT
H
10,800
32
Thu 02 May
12:00 BST
League
23
Fighter FC
2
-1 (W)
FT
H
10,800
33
Fri 03 May
15:00 BST
League
24
United Legends
1-
1
(D)
FT
A
10,000
34
Sat 04 May
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
2-
0
(L)
FT
A
119
34
Sat 04 May
12:00 BST
IAG Cup
-
Barely Athletic
2-
3
(W)
ET
A
2,920
35
Sun 05 May
15:00 BST
League
25
Stal1938
2
-1 (W)
FT
H
10,800
36
Mon 06 May
15:00 BST
League
26
Harley Athletic
-
A
-
37
Tue 07 May
15:00 BST
League
27
The Latics
-
H
-
38
Wed 08 May
12:00 BST
IAG Cup
-
FC Goldstar
-
A
-
39
Thu 09 May
18:00 BST
League
28
Uckers Utd
-
A
-
40
Fri 10 May
18:00 BST
League
29
Duncdee Jutes 2nd
-
H
-
41
Sat 11 May
09:00 BST
Reserve
-
Hunters
-
A
-
42
Sun 12 May
15:00 BST
League
30
Minor Threat
-
A
-
43
Mon 13 May
15:00 BST
League
31
Smethwick Albion
-
H
-
44
Tue 14 May
15:00 BST
League
32
Norfolk And Good
-
A
-
46
Thu 16 May
12:00 BST
League
33
Liverpool FC
-
H
-
47
Fri 17 May
12:00 BST
League
34
Another City
-
A
-
49
Sun 19 May
18:00 BST
League
35
Aquatic Funk FC
-
H
-
50
Mon 20 May
18:00 BST
League
36
Lancastrian Reds FC
-
A
-
51
Tue 21 May
18:00 BST
League
37
Lokomotiv Ladyboys
-
H
-
53
Thu 23 May
15:00 BST
League
38
Convex
-
H
-