Fixtures: Z Nation
Profile home
Squad
History
All-time records
Statistics
Fixtures
Fixture filter
Fixture type
All
Spain Tercera Division
Spanish Cup
Inter Cup
Friendlies
Reserve matches
Fixtures list - All
Day
Date
Time
Comp
Mat
Opposition
Result
FA
Ven
Att
Report
1
Mon 01 Apr
15:00 BST
League
1
FC Ricci
1-
2
(W)
FT
A
6,655
2
Tue 02 Apr
12:00 BST
League
2
Sedgley Park
0
-2 (L)
FT
H
8,493
3
Wed 03 Apr
12:00 BST
League Cup
-
Bristol City
3-
0
(L)
FT
A
5,172
4
Thu 04 Apr
12:00 BST
League
3
Stourbridge Lions
0-
1
(W)
FT
A
6,169
5
Fri 05 Apr
15:00 BST
League
4
Hyderabad FC
2
-1 (W)
FT
H
8,487
7
Sun 07 Apr
12:00 BST
League
5
Runa FC
3
-1 (W)
FT
H
10,844
8
Mon 08 Apr
12:00 BST
League
6
Piotervik FC
1-
1
(D)
FT
A
2,379
9
Tue 09 Apr
12:00 BST
League
7
Arsenal FC
2
-2 (D)
FT
H
11,363
11
Thu 11 Apr
15:00 BST
League
8
Bristol City
2-
2
(D)
FT
A
6,568
12
Fri 12 Apr
15:00 BST
League
9
Kumar United FC
3
-0 (W)
FT
H
11,922
14
Sun 14 Apr
15:00 BST
League
10
KERNOWCANARIES
2-
3
(W)
FT
A
9,536
15
Mon 15 Apr
15:00 BST
League
11
Flower Pot Rovers
2
-1 (W)
FT
H
13,066
16
Tue 16 Apr
18:00 BST
League
12
La Francisco FC
2-
1
(L)
FT
A
10,641
18
Thu 18 Apr
18:00 BST
League
13
Eider City Madrid
4
-1 (W)
FT
H
14,438
19
Fri 19 Apr
18:00 BST
League
14
Asphalt Legends
0-
3
(W)
FT
A
1,075
21
Sun 21 Apr
18:00 BST
League
15
Curosan FC
1
-1 (D)
FT
H
15,600
22
Mon 22 Apr
15:00 BST
League
16
Eagles United
0-
1
(W)
FT
A
5,835
23
Tue 23 Apr
15:00 BST
League
17
Peones
3
-1 (W)
FT
H
15,722
25
Thu 25 Apr
15:00 BST
League
18
Goldenpool
0-
1
(W)
FT
A
7,541
26
Fri 26 Apr
12:00 BST
League
19
Whitewater United
1
-0 (W)
FT
H
16,247
28
Sun 28 Apr
12:00 BST
League
20
FC Ricci
0
-0 (D)
FT
H
16,931
29
Mon 29 Apr
12:00 BST
League
21
Sedgley Park
1-
0
(L)
FT
A
2,903
30
Tue 30 Apr
18:00 BST
League
22
Stourbridge Lions
3
-0 (W)
FT
H
16,982
31
Wed 01 May
12:00 BST
IAG Cup
-
Walton Wolves
3-
0
(L)
FT
A
10,418
32
Thu 02 May
12:00 BST
League
23
Hyderabad FC
1-
2
(W)
FT
A
2,931
33
Fri 03 May
18:00 BST
League
24
Runa FC
0-
4
(W)
FT
A
7,038
35
Sun 05 May
18:00 BST
League
25
Piotervik FC
-
H
-
36
Mon 06 May
12:00 BST
League
26
Arsenal FC
-
A
-
37
Tue 07 May
12:00 BST
League
27
Bristol City
-
H
-
39
Thu 09 May
12:00 BST
League
28
Kumar United FC
-
A
-
40
Fri 10 May
15:00 BST
League
29
KERNOWCANARIES
-
H
-
42
Sun 12 May
15:00 BST
League
30
Flower Pot Rovers
-
A
-
43
Mon 13 May
15:00 BST
League
31
La Francisco FC
-
H
-
44
Tue 14 May
15:00 BST
League
32
Eider City Madrid
-
A
-
46
Thu 16 May
15:00 BST
League
33
Asphalt Legends
-
H
-
47
Fri 17 May
15:00 BST
League
34
Curosan FC
-
A
-
49
Sun 19 May
15:00 BST
League
35
Eagles United
-
H
-
50
Mon 20 May
15:00 BST
League
36
Peones
-
A
-
51
Tue 21 May
12:00 BST
League
37
Goldenpool
-
H
-
53
Thu 23 May
15:00 BST
League
38
Whitewater United
-
A
-